Reklama

W drugi weekend lipca bawiło się Dubiecko

9 i 10 lipca odbyły się, przyciągające tłumy Dni Miasta i Gminy Dubiecko. Sobota była zdecydowanie dniem aktywności fizycznej. Rozpoczął ją rajd rowerowy na trasie Rynek Dubiecko- Piątkowa, a następnie kontynuowały zawody wędkarskie, gdzie nagrodą główną był puchar burmistrza miasta i gminy Dubiecko – Sielnica.

Wieczór zakończyła muzyczna zabawa przy dźwiękach teamu: Kwestia 07, znanego z hitów takich jak „Toksyna”, „Jupitery”, czy „Copperfield”.


fot.UMiG Dubiecko


fot.UMiG Dubiecko
MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama