Samochód uderzył w drzewo, kilkakrotnie obrócił się, uderzył w barierę energochłonną, po czym obrócił się jeszcze w powietrzu i wpadł do przydrożnego rowu – relacjonuje policja.
Do zdarzenia doszło we wtorek wczesnym popołudniem w Kuńkowcach koło Przemyśla. – Z ustaleń policjantów i relacji świadków wynika, że kierowca seata, jadąc w kierunku Wapowiec, najprawdopodobniej w wyniku nadmiernej prędkości, stracił panowanie nad swoim pojazdem. Uderzył w drzewo, kilkakrotnie obrócił się, uderzył w barierę energochłonną, po czym obrócił się jeszcze w powietrzu i wpadł do przydrożnego rowu – informuje sierż. szt. Marta Fac, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu.
Samochodem kierował 19-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego. Był trzeźwy. Jechał z 19-letnim pasażerem. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
Policjanci zatrzymali kierowcy prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny. Za spowodowanie kolizji i stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym drogowej, policjanci skierują wobec niego wniosek o ukaranie do sądu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze