Reklama

W parku z toalety nie skorzystasz...

10/07/2024 09:00

– W upalne dni przemyski park to najlepsze miejsce do spacerów. W otoczeniu wysokich drzew można znaleźć schronienie przed słońcem i odrobinę wytchnienia. Odpoczynek komplikuje jednak fakt, że w razie potrzeby nie ma co liczyć na parkowe toalety. Te niestety są zamknięte.

Z taką właśnie sytuacją spotkałem się w czasie ostatniego pobytu w parku z dziećmi. Po co w takim razie są, skoro nie sposób z nich skorzystać? Fakt ten dziwi szczególnie w kontekście parkowych placów zabaw. Nie brak na nich maluchów, a te – jak wiadomo – potrafią zgłosić potrzebę skorzystania z toalety w najmniej oczekiwanym momencie. Może zatem warto wziąć pod rozwagę ten drobny szkopuł i zapewnić odwiedzającym parkowe uliczki komfortowe warunki i dostępność WC – komentuje sytuację przemyślanin.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kgocko_585 2024-07-11 18:49:21

    nałeży wrócić do projektu sprzed lat: oranżeria ewentualnie z dodatkiem w postaci kawiarni itp. Wybudowanie ze składek społecznych mieszkanców Przemyśla jeszcze z przed II wojny światowej, obiektów, ( dom ogrodnika wraz z oranżerią ) powinny w dalszym ciągu służyć mieszkańcom. Nie może być tak, jak obecnie , że po w dni powszechne oraz w weekendy obiekty sa niedostępne mieszkańcom! Prywata, która zaserwował nam jeszcze poprzedni prezydent Choma w postaci prywatnego przedszkola w trym miejscu moim zdaniem była chybiona decyzją. Owszem władze pozbawiły sie cieżaru w postaci utrzymania obiektu, ale jakim kosztem społecznym. Z Przedszkola może korzysta kilkanaście rodzin i tyle. Wszyscy mieszkańcy , turyści, którzy mogliby skorzystać z tego obiektu, gdyby był inaczej ( j/w ) zagospodarowany nie moga z niego korzystać! Przedszkola, choć niezbędne w mieście, tego nie kwestionuję, mogą i powinny być zlokalizowane w innym miejscu. Przywróćmy razem oranżerię, która będzie edukować dzieci i młodzież, miłości do przyrody a starszym przysporzy chwile wytchnienia i możliwość przyjemnego spędzenia czasu.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama