Zarówno w Starostwie Powiatowym w Przeworsku, jak i urzędzie miasta władze nie zapomniały o nauczycielach w związku z obchodzonym 14 października br. Dniem Edukacji Narodowej.
19 października br. w Starostwie Powiatowym w Przeworsku wicestarosta przeworski Jacek Kierepka wraz z naczelnikiem Wydziału Oświaty, Kultury, Promocji i Ochrony Zdrowia Joanną Mordarską za szczególne osiągnięcia w pracy pedagogicznej i opiekuńczo-wychowawczej wręczyli[paywall] Nagrody Starosty Przeworskiego trójce nauczycieli: Małgorzacie Cholewińskiej i Wiesławowi Jaśkowcowi (oboje z I Liceum Ogólnokształcącego) oraz Justynie Kaciubie (Zespoł Szkół w Sieniawie).
O Dniu Nauczyciela nie zapomniały także władze miasta Przeworska. Burmistrz Leszek Kisiel wspólnie ze swoim zastępcą Wojciechem Supersonem nagrodzili przeworskich nauczycieli.
fot.Starostwo Powiatowe Przeworsk
19 października br. w Starostwie Powiatowym w Przeworsku wicestarosta przeworski Jacek Kierepka (pierwszy z prawej) wraz z naczelnikiem Wydziału Oświaty, Kultury, Promocji i Ochrony Zdrowia Joanną Mordarską (druga z lewej) nagrodzili nauczycieli nadzorowanych przez siebie placówek oświatowych za szczególne osiągnięcia w pracy pedagogicznej i opiekuńczo-wychowawczej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze