Reklama

W Przeworsku nauczyciele nagrodzeni za trud

Zarówno w Starostwie Powiatowym w Przeworsku, jak i urzędzie miasta władze nie zapomniały o nauczycielach w związku z obchodzonym 14 października br. Dniem Edukacji Narodowej.

19 października br. w Starostwie Powiatowym w Przeworsku wicestarosta przeworski Jacek Kierepka wraz z naczelnikiem Wydziału Oświaty, Kultury, Promocji i Ochrony Zdrowia Joanną Mordarską za szczególne osiągnięcia w pracy pedagogicznej i opiekuńczo-wychowawczej wręczyli[paywall] Nagrody Starosty Przeworskiego trójce nauczycieli: Małgorzacie Cholewińskiej i Wiesławowi Jaśkowcowi (oboje z I Liceum Ogólnokształcącego) oraz  Justynie Kaciubie (Zespoł Szkół w Sieniawie).

O Dniu Nauczyciela nie zapomniały także władze miasta Przeworska. Burmistrz Leszek Kisiel wspólnie ze swoim zastępcą Wojciechem Supersonem nagrodzili przeworskich nauczycieli.

Wyróżnienia otrzymali: Donata Kosior (nauczyciel biologii i chemii w SP 1), Agata Jurkiewicz (nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w SP 2), Ewa Gorlach (nauczyciel wychowania przedszkolnego w SP 3), Ewelina Romankiewicz (nauczyciel wychowania przedszkolnego w Przedszkolu Miejskim nr 3) oraz Jadwiga Wołowiec (nauczyciel wychowania przedszkolnego w Przedszkolu Miejskim nr 2).


fot.Starostwo Powiatowe Przeworsk
19 października br. w Starostwie Powiatowym w Przeworsku wicestarosta przeworski Jacek Kierepka (pierwszy z prawej) wraz z naczelnikiem Wydziału Oświaty, Kultury, Promocji i Ochrony Zdrowia Joanną Mordarską (druga z lewej) nagrodzili nauczycieli nadzorowanych przez siebie placówek oświatowych za szczególne osiągnięcia w pracy pedagogicznej i opiekuńczo-wychowawczej.


KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama