Reklama

W ratuszu zawiodła komunikacja

26/09/2018 18:33

14 września br. w Kolegium Technicznym Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu odbyła się debata na temat szans i przyszłości miasta, zorganizowana przez Zgodną Inicjatywę Przemyślan „Wspólnie na 100-lecie niepodległości Polski”. Nie wzięli w niej udziału prezydent Robert Choma ani żaden z jego zastępców.

Oświadczenie Prezydenta

17 września prezydent wydał następujące oświadczenie, dotyczące jego nieobecności na spotkaniu: „W związku z[paywall] docierającymi do mnie zarzutami dotyczącymi mojej nieobecności na odbywającej się 14 września w Państwowej Wyższej Szkole Wschodnioeuropejskiej debacie, informuję, że ani ja, ani żaden inny przedstawiciel władz miasta nie zostaliśmy zaproszeni na to spotkanie. Zaproszenie nie dotarło do mnie zarówno drogą oficjalną, jak i w innej, mniej formalnej formie”.

Oświadczenie organizatorów

Następnego dnia ukazał się komunikat organizatorów debaty o treści: „W związku z różnymi doniesieniami medialnymi dotyczącymi zaproszeń na debatę o przyszłości Przemyśla, która odbyła się 14 września w PWSW w Przemyślu, pragniemy poinformować, że zaproszenia na wspomnianą debatę zostały przekazane 3 września 2018 r. do kancelarii ogólnej Urzędu Miejskiego w Przemyślu dla następujących osób: prezydenta Przemyśla Roberta Chomy, zastępcy prezydenta dra inż. Janusza Hamryszczaka, zastępcy prezydenta dra Grzegorza Haydera oraz dla wszystkich radnych rady miejskiej. Jednocześnie serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w piątkowy wieczór przybyli na rozmowę o przyszłości Przemyśla wnosząc różnorodność poglądów – łączy nas miasto”.

Reklama

Nie wiadomo, co się stało

Witold Wołczyk, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Przemyśla nie potrafił tego wyjaśnić. – Zwykle zaproszenia i inne pisma docierały na biurka prezydenta i zastępców, ale nie wiadomo, dlaczego tak się nie stało z zaproszeniami na debatę.


JS
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    hasler - niezalogowany 2018-09-26 20:53:06

    Towarzysze nie mogły zaszczycić debaty he he.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Tońcio - niezalogowany 2018-09-26 21:32:01

    Przemyśla nie stać , na kolejny ,,Bal weteranów, Dinozaury muszą odejść.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Piotr - niezalogowany 2018-09-26 22:25:59

    O czym tu rozmawiać. To miasto to padlina, UA, szczury wokół przystanków na Jagiellońskiej biegają....Nie którzy - na tym forum - nawet do tego stopnia "zbidnieli", że nawołują innych żeby liście z drzew jedli czy co tam....

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama