Głębokość około pół metra miał dół w ziemi, który nieznany sprawca wykopał w lesie, a następnie umieścił w nim psa z łańcuchem i przysypał ziemią. Skomlenie zakopanego żywcem zwierzęcia usłyszał przypadkowy mężczyzna, który spacerował po lesie z wnukami.
Koszmarnego odkrycia mieszkaniec Huty Komorowskiej dokonał wczoraj, 17 bm. Przechodząc z wnukami w pobliżu przystanku kolejowego w tej miejscowości usłyszał dziwne odgłosy. Początkowo myślał, że to płacz dziecka. Okazało się, że te odgłosy dochodzą spod ziemi. Mężczyzna poszedł po syna i wspólnie rozkopali podejrzane miejsce. Ku zdziwieniu obu okazało się, że niedaleko leśnej ścieżki, pod ziemią, ktoś żywcem zakopał psa. Informację o tym porannym odkryciu mężczyźni przekazali kolbuszowskiej policji. Z udostępnionych przez nią informacji wynika, że zwierzę przewieziono do przytuliska w Majdanie Królewskim. Zanim to się jednak stało, na miejsce wysłano technika kryminalistyki i ściągnięto lekarza weterynarii.
Policja dokonała szczegółowych oględzin i sporządziła dokumentację fotograficzną. Teraz pracuje nad ustaleniem sprawcy bestialskiego czynu. Pomocne mogą być w tym wszelkie informacje pozwalające na dotarcie do właściciela czworonoga ze zdjęcia. Stąd apel policji, skierowany szczególnie do mieszkańców Huty Komorowskiej i okolicznych miejscowości. Jeżeli ktokolwiek rozpoznaje psa ze zdjęcia, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kolbuszowej, pod numerem tel. 17 22 75 310.

fot.KPP Kolbuszowa
Zwierzę zakopane było w lesie, niedaleko ścieżki.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Wj...l bym mu tyle pal że na psa by juz nie spojrzał.
podkarpacie nic dodać nic ująć i wszystko wiadomo... Kara więzienia lepiej 100000 tys. Na schronisko dla zwierząt nic lepiej nie robi jak kara pieniężna dla wieśniaka... I pijaka
Brawo i wyrazy uznania dla tych wszystkich wymienionych osób, które uratowały tego biednego pieska oraz dla technika kryminalistki, dla pana weterynarza, dla panów policjantów, którzy będą ścigać sprawcę tego koszmarnego i bestialskiego czynu etc. I którzy już zżarli tego dnia, a może dopiero zeżrą na obiad czy kolację jakieś zakatowane zwierzę, następnie strawią i wysrają. A jeszcze można by zadać pytanie z iloma zwierzętami zakatowanymi w tak bestialski i okrutny sposób i przerobionymi na różne pomysłowe, zmyślne knyfy już tak postąpili i jeszcze postąpią ?!? No ale liczy się ten jeden ocalony piesek. W sumie dobre i to !!!WŁOCHATY - PODŁOŚĆ - TEKSTOWO.PLOKRUTNE METODY UBOJU - ZWIERZĄT - CDA.PLYOUTUBE.COM - KRZYK ROZPACZY RAPORT VIVY
No a Ty szanowny kolego i Tobie podobni żarliwcy i skrupulanci, zamiast wypisywać tego typu rzeczy, to wpierw zastanówcie się czy aby sami nie jesteście źródłem cierpienia dla bezbronnych stworzeń !!!YOUTUBE.COM - GAGA - KALI YUGA
Wj...l bym mu tyle pal że na psa by juz nie spojrzał.
podkarpacie nic dodać nic ująć i wszystko wiadomo... Kara więzienia lepiej 100000 tys. Na schronisko dla zwierząt nic lepiej nie robi jak kara pieniężna dla wieśniaka... I pijaka
Brawo i wyrazy uznania dla tych wszystkich wymienionych osób, które uratowały tego biednego pieska oraz dla technika kryminalistki, dla pana weterynarza, dla panów policjantów, którzy będą ścigać sprawcę tego koszmarnego i bestialskiego czynu etc. I którzy już zżarli tego dnia, a może dopiero zeżrą na obiad czy kolację jakieś zakatowane zwierzę, następnie strawią i wysrają. A jeszcze można by zadać pytanie z iloma zwierzętami zakatowanymi w tak bestialski i okrutny sposób i przerobionymi na różne pomysłowe, zmyślne knyfy już tak postąpili i jeszcze postąpią ?!? No ale liczy się ten jeden ocalony piesek. W sumie dobre i to !!!WŁOCHATY - PODŁOŚĆ - TEKSTOWO.PLOKRUTNE METODY UBOJU - ZWIERZĄT - CDA.PLYOUTUBE.COM - KRZYK ROZPACZY RAPORT VIVY