Narodowy Bank Polski banknot kolekcjonerski „Ochrona polskiej granicy wschodniej” o nominale 20 zł wprowadził do obiegu 19 lipca.
31 sierpnia br. w komendzie Bieszczadzkiego Oddziału SG dyrektor Oddziału Okręgowego NBP w Rzeszowie Jerzy Guniewski przekazał egzemplarze banknotu gen. bryg. SG Andrzejowi Popko.
– Banknot został wyemitowany w uznaniu dla funkcjonariuszy Straży Granicznej, Policji oraz żołnierzy Wojska Polskiego strzegących polskich granic i polskiej niezależności – podkreśla ppor. SG Piotr Zakielarz, p.o. rzecznika prasowego Komendanta Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Potrzeba realnej reformy tej formacji, a nie drukowania "pustych" i klakierskich banknotów. NEPOTYZM + i RODZINA NA SWOIM PARALIŻUJE funkcjonowanie tej istotnej dla bezpieczeństwa Państwa instytucji.Partia i kler decydują o kadrach. I nie mocnych - jak na razie - na taki anormalny, stan rzeczy.
Potrzeba realnej reformy tej formacji, a nie drukowania "pustych" i klakierskich banknotów. NEPOTYZM + i RODZINA NA SWOIM PARALIŻUJE funkcjonowanie tej istotnej dla bezpieczeństwa Państwa instytucji.Partia i kler decydują o kadrach. I nie mocnych - jak na razie - na taki anormalny, stan rzeczy.