Reklama

W wakacje też można się czegoś nauczyć

W Miejskim Ośrodku Kultury w Przeworsku, gdzie dzieci i młodzież korzystają z półkolonijnych aktywności odbyło się spotkanie z funkcjonariuszami policji w ramach prowadzonych działań profilaktycznych „Bezpieczne Wakacje 2022” oraz „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.

Starali się oni odpowiedzieć na pytanie: jak bezpiecznie spędzić wolny czas podczas wakacji. Przypomnieli oni o  przestrzeganiu podstawowych zasad bezpieczeństwa a także omówili  zasady kąpieli na otwartych akwenach oraz przestrzegli dzieci przed pływaniem w miejscach niedozwolonych.

Zwrócili też uwagę na zagrożenia związane z kontaktami z nieznajomymi czy sięganiem po różnego rodzaju używki. Uczestnicy półkolonii otrzymali kolorowe broszury Akcji informacyjno-edukacyjnej, pt. „Bezpieczna woda”, kolorowanki oraz ulotki informacyjne pt. „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” i „Artystyczny przeWODNIK”.

Reklama

 


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości