Wólka Pełkińska skupiła w ostatnich tygodniach sporo uwagi władz gminy. Wszystko za sprawą inwestycji w sołectwie. Najpierw tutejsi strażacy otrzymali nowy wóz, potem wójt gminy otworzyła, zbudowane nakładem niemal 6 mln zł, przedszkole.
Docelowo nowy obiekt ma być gotów do przyjęcia aż 75 małych podopiecznych. Przedszkole wybudowane za niemal 6 mln zł jest doskonale wyposażone i zaaranżowane. Spełnia tym samym wyśrubowane normy i oczekiwania. Uroczyste przecięcie wstęgi odbyło się 21 września, a dokonali go[paywall] wójt gminy Jarosław Elżbieta Grunt, przewodniczący Rady Gminy Jarosław Antoni Gwóźdź, dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wólce Pełkińskiej Bożena Figiela oraz sołtys wsi Wólka Pełkińska Józef Jagieła. Wcześniej mszę świętą w intencji dzieci i wychowawców przedszkola odprawił ks. dziekan Stanisław Woźniak, który dokonał również poświęcenia nowego obiektu.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze