Reklama

Wątpliwa „pielęgnacja” [ZDJĘCIE]

08/04/2024 08:00

– Przy ulicy Klasztornej 1 rośnie przepiękny, unikatowy miłorząb japoński, przywieziony jako sadzonka z Korei. Niestety po zabiegach „pielęgnacyjnych” wygląda tak, jak na załączonym zdjęciu. Kto mu zrobił taką „przysługę?”

–  Wygląda na to, że drwal lub pracownik tartaku. Nie rozumiem, jak można było okaleczyć tak piękne i rzadko spotykane, egzotyczne drzewo. Według mnie to przykład barbarzyńskiego potraktowania natury – dzieli się spostrzeżeniami Czytelniczka.

 

Zdjęcie nadesłane przez Czytelniczkę.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 08/04/2024 08:00
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama