Reklama

Wędrując ku dorosłości

03/06/2016 18:07

„Wędrując ku dorosłości” to spektakl muzyczny, który przedstawili uczniowie Gimnazjum w Medyce na scenie widowiskowej Zamku Kazimierzowskiego. Przedstawienie z przymrużeniem oka ukazywało perypetie młodych ludzi w okresie dorastania.

Spotkanie zorganizowane zostało przez Gimnazjum w Medyce we współpracy z wójtem gminy Medyka, Gminnym Centrum Kulturalnym oraz Przemyskim Centrum Kultury i Nauki „Zamek”. Impreza była okazją do świętowania Dnia Matki, Dnia Dziecka oraz Dnia Ojca.

Była jednocześnie podsumowaniem[paywall] ogólnopolskiego projektu ekonomicznego „Na własne konto”, w którym brało udział 21 uczniów medyckiego gimnazjum.

Uczestniczyli oni w dodatkowych zajęciach z przedsiębiorczości i ekonomii. Młodzież poznała podstawowe pojęcia i narzędzia ekonomiczne, a później przygotowała pracę konkursową, biznesplan spółdzielni uczniowskiej. Uczniowie nakręcili również reklamę tego przedsięwzięcia, która w głosowaniu internautów zajęła drugie miejsce.

Pomysłodawcą i głównym wykonawcą projektu jest Fundacja Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama