Reklama

Wężykiem po Kraszewskiego. 27-latek miał 2 promile

05/11/2018 12:27

Dwa lata więzienia grozi 27-latkowi z gminy Rokietnica za przejażdżkę po centrum Jarosławia w stanie nietrzeźwości. Policjanci zatrzymali go na Kraszewskiego zaalarmowani jego podejrzanym zachowaniem na drodze.

27-latek z  gminy Rokietnica został zatrzymany w piątek w nocy około godziny 1. Policjanci patrolujący miasto zwrócili uwagę na kierowcę opla, który w centrum miasta jechał bardzo niepewnie. Funkcjonariusze powzięli podejrzenie, że kierujący autem może prowadzić pod wpływem alkoholu. Ich podejrzenia potwierdziły się po zatrzymaniu kierowcy do kontroli. Policyjne badanie wykazało, że 27-letni mężczyzna ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie.  Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna


pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama