Dwa lata więzienia grozi 27-latkowi z gminy Rokietnica za przejażdżkę po centrum Jarosławia w stanie nietrzeźwości. Policjanci zatrzymali go na Kraszewskiego zaalarmowani jego podejrzanym zachowaniem na drodze.
27-latek z gminy Rokietnica został zatrzymany w piątek w nocy około godziny 1. Policjanci patrolujący miasto zwrócili uwagę na kierowcę opla, który w centrum miasta jechał bardzo niepewnie. Funkcjonariusze powzięli podejrzenie, że kierujący autem może prowadzić pod wpływem alkoholu. Ich podejrzenia potwierdziły się po zatrzymaniu kierowcy do kontroli. Policyjne badanie wykazało, że 27-letni mężczyzna ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze