Park Rozrywki Dinozekolandia w Radymnie był dzisiaj (24 czerwca br.) miejscem I Jurajskiej Nocy Świętojańskiej, której organizatorami byli właściciele obiektu oraz Miejski Ośrodek Kultury w Radymnie.
Głównymi punktami imprezy był oczywiście symboliczny taniec ognia i puszczanie wianków, ceremonie charakterystyczne dla Nocy Świętojańskiej. W scenerii naturalnej wielkości dinozaurów nabrały wyjątkowego charakteru. Na imprezę przybyły setki mieszkańców Radymna i okolic. Oprócz tego organizatorzy przygotowali szereg atrakcji, by wymienić: biesiadę świętojańską, konkurs tworzenia papierowych wianków czy występy artystyczne: Kabaretonu z teatrem Poprostu, chóru Cantilena czy Czachur Tria. Oferta dla najmłodszych także była niczego sobie, wszystkie „zabawowe” elementy Dinozekolandii były bowiem dla nich dostępne (m.in. bungie, dmuchańce, zjeżdżalnie, wodny roller, elektryczne łódki czy strzelnica).
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze