Reklama

Wieczorny spacer z latarką w ręku

13/07/2024 07:14

– Przejście ulicą Sanocką w stronę Kruhela bywa wieczorami dość mało komfortowe, bo w okolicy skrętu latarnie po jednej stronie nie świecą, w związku z czym auta jeżdżą tamtędy na długich światłach, a pieszy zmuszony jest poruszać się, przyświecając sobie latarką.

To tym bardziej ryzykowne, bo chodnik jest w tym miejscu krzywy, wystają konary drzew i łatwo zrobić sobie krzywdę. Według mnie sytuacja wymaga pilnej reakcji służb odpowiedzialnych za oświetlenie w mieście, bo aktualny stan rzeczy nie jest do zaakceptowania – sygnalizuje problem Czytelnik.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 13/07/2024 07:14
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama