Reklama

Wielka inwestycja w szpitalu. Za prawie 50 mln zł!


Wojewódzki Podkarpacki Szpital Psychiatryczny im. prof. Eugeniusza Brzezickiego w Żurawicy niebawem stanie się jednym wielkim placem budowy. 1 kwietnia br., podczas konferencji prasowej, dyrektor placówki Maciej Kamiński przedstawił plan inwestycji, na którą szpital otrzymał potężne dofinansowanie z Funduszu Medycznego i Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie.


W konferencji prasowej, obok M. Kamińskiego, wzięły udział: zastępca dyrektora ds. medycznych dr Teresa Adamczyk, kierownik działu inwestycji Małgorzata Ossowska, kierownik działu zamówień publicznych Alicja Szymańska, naczelna pielęgniarka Elżbieta Sobejko oraz główna księgowa Paulina Blecharczyk. Tak mocny skład nie był przypadkowy, bo i informacja do przekazania była wyjątkowa...

Płatny dostęp do treści

Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się

Pozostało 86% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 10/04/2026 16:15
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama