Dużo mniej pielgrzymów niż zwykle bierze udział w tegorocznym Wielkim Odpuście Kalwaryjskim ku czci Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Kalwarii Pacławskiej. Dróżki odprawiali, chodząc pojedynczo, w rodzinach lub w małych grupach, liczących na ogół kilka lub kilkanaście osób.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Już niebawem dowiemy się jakie będą statystyki COVID 19 po odpuście
CesioWłącz Polsat i zobacz ile ludzi w reżimie sanitarnym jest na koncercie Piosenki weselnej
spoko a w galeriach tłumy jeden wchodzi na plecy drugiemu no i co mąciciele na kolana...
A cóż to za formacja "wojownicy Maryi"? Z kim oni wojują?
TYLE ZŁA DZIEJE SIĘ NA SWIECIE, ZE MÓWIENIE O ISTNIENIU BOGA JEST BLUŻNIERSTWEM.
Wojują sami z sobą, który lepszy i mądrzejszy ????
a ja myślałem, że z pedofilią w kościele!
A ciekawe ile osób zaraziło się covit 19;n tych marszach równości i przy wieszaniu kolorowych flag. Czy po wizycie w galeriach czy panach.
Już niebawem dowiemy się jakie będą statystyki COVID 19 po odpuście
CesioWłącz Polsat i zobacz ile ludzi w reżimie sanitarnym jest na koncercie Piosenki weselnej
spoko a w galeriach tłumy jeden wchodzi na plecy drugiemu no i co mąciciele na kolana...