Do wypadku doszło wczoraj, 11 października, po godzinie 20, na DK 9 w Jadachach.
64-letni kierujący ciężarówką z naczepą zatrzymał się za innymi pojazdami stojącymi na czerwonym świetle – ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo, ponieważ trwają prace remontowe. Gdy zapaliło się zielone, kierowca ciężarówki ruszył – w tym samym momencie w tył naczepy wjechało alfa romeo. Osobówkę odbiło na pobocze przeciwnego pasa ruchu.
Do szpitali z obrażeniami trafili: dwóch 18-latków, 17-letnia pasażerka i 19-letni kierowca. Czwarta pasażerka, 17-latka, nie odniosła żadnych obrażeń. Kierujący byli trzeźwi.
Ponad 2 godziny trwały utrudnienia w ruchu, policjanci zorganizowali objazdy. Funkcjonariusze ustalają okoliczności wypadku.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze