Reklama

Wjechał alfa romeo w ciężarówkę. Czwórka nastolatków trafiła do szpitali

Do wypadku doszło wczoraj, 11 października, po godzinie 20, na DK 9 w Jadachach.

64-letni kierujący ciężarówką z naczepą zatrzymał się za innymi pojazdami stojącymi na czerwonym świetle – ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo, ponieważ trwają prace remontowe. Gdy zapaliło się zielone, kierowca ciężarówki ruszył – w tym samym momencie w tył naczepy wjechało alfa romeo. Osobówkę odbiło na pobocze przeciwnego pasa ruchu.

Do szpitali z obrażeniami trafili: dwóch 18-latków, 17-letnia pasażerka i 19-letni kierowca. Czwarta pasażerka, 17-latka, nie odniosła żadnych obrażeń. Kierujący byli trzeźwi.

Ponad 2 godziny trwały utrudnienia w ruchu, policjanci zorganizowali objazdy. Funkcjonariusze ustalają okoliczności wypadku.

Reklama


fot.KMP Tarnobrzeg


fot.KMP Tarnobrzeg
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości