Reklama

Wjechał oplem wprost pod nadjeżdżający pociąg. Był pijany

23/04/2024 18:01

Wypadek, do którego doszło w sobotę, 20 kwietnia po g. 16 w Krzątce mógł skończyć się tragicznie.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że kierujący Oplem Insignią 31-letni mieszkaniec gminy Majdan Królewski, wjechał na niestrzeżony przejazd kolejowy, wprost pod nadjeżdżający pociąg towarowy relacji Wola Baranowska - Hrubieszów.

W związku z odniesionymi obrażeniami mężczyzna został przewieziony do szpitala. Pewnym jest, że w jego organizmie krążyło prawie 2,5 promila alkoholu. Trwa wyjaśnienie dokładnych okoliczności wypadku.

Pamiętajmy, że w przypadku braku szlabanów, znak "STOP" ustawiony przed przejazdem kolejowym oznacza bezwzględną konieczność zatrzymania pojazdu. Dopiero wówczas, gdy upewnimy się, że nic nie nadjeżdża, możemy kontynuować swoją podróż. Musimy sobie zdawać również sprawę z tego, że droga hamowania pociągu jest znacznie dłuższa niż samochodu

Reklama

– uświadamia ponownie podkarpacka policja.

em.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama