Reklama

Wjechał w ogródek, w którym siedziała 4-osobowa rodzina

W zdarzeniu ucierpiało dziecko. Na szczęście nie doznało poważniejszych obrażeń.

W niedzielę, 26 sierpnia, ok. godz. 16 policjanci, którzy jechali na policyjną przystań, zauważyli zniszczony ogródek restauracyjny i uszkodzony znak drogowy.

Okazało się, że w ogródek, w którym siedziała czteroosobowa rodzina, wjechał kierowca fiata brawo. Załoga karetki pogotowia udzieliła pomocy poszkodowanemu dziecku. Na szczęście poważnie nie ucierpiało.

Sprawcą okazał się 19-letni mieszkaniec Baligrodu, który na widok policjantów próbował pozbyć się jakiegoś przedmiotu. Przekazał go znajomemu, ten zaś wyrzucił zawiniątko do kosza na śmieci. Okazało się, że był to susz roślinny.

Zatrzymano 19-latka, pobrano od niego krew do badań na zawartość alkoholu i środków odurzających. Funkcjonariusze ustalili świadków, zatrzymali też mężczyznę, który pomagał kierowcy pozbyć się paczki. 

Trwa ustalanie okoliczności zdarzenia.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości