Reklama

Włamali się do baru, żeby ukraść alkohol

01/12/2023 20:25

Niedługo cieszyli się swoim łupem dwaj mężczyźni, którzy z baru na terenie Lubaczowa skradli różnego rodzaju trunki. Policjantom udało się namierzyć sprawców kradzieży z włamaniem po kilku godzinach od dokonania procederu.

Zgłoszenie dotyczące włamania do lokalu gastronomicznego dotarło do lubaczowskich policjantów w poniedziałek (27 listopada) rano. Na szczęście szybko udało się namierzyć sprawców i zabezpieczyć skradziony towar. Okazali się dwaj koledzy: 41-latek i 61-latek. Usłyszeli już zarzuty, do których się przyznali. Mogą spędzić w więzieniu nawet do 10 lat. Decyzję w ich sprawie podejmie sąd.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama