Niedługo cieszyli się swoim łupem dwaj mężczyźni, którzy z baru na terenie Lubaczowa skradli różnego rodzaju trunki. Policjantom udało się namierzyć sprawców kradzieży z włamaniem po kilku godzinach od dokonania procederu.
Zgłoszenie dotyczące włamania do lokalu gastronomicznego dotarło do lubaczowskich policjantów w poniedziałek (27 listopada) rano. Na szczęście szybko udało się namierzyć sprawców i zabezpieczyć skradziony towar. Okazali się dwaj koledzy: 41-latek i 61-latek. Usłyszeli już zarzuty, do których się przyznali. Mogą spędzić w więzieniu nawet do 10 lat. Decyzję w ich sprawie podejmie sąd.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze