63-letni mieszkaniec Sanoka włamywał się do piwnic na terenie Jarosławia, Tarnobrzega, Stalowej Woli i Kolbuszowej. Kilka dni temu został ujęty przez jarosławskich policjantów.
– Mężczyzna na początku lutego włamał się do dwóch piwnic w Jarosławiu. Z wnętrza ukradł rowery wartości ponad 2200 złotych. Dokonując tych włamań sprawca obcinał lub zrywał skoble zabezpieczające drzwi do piwnic – informuje KPP Jarosław. – Ustalono, że 63-latek włamywał się również do piwnic w Tarnobrzegu, Stalowej Woli i Kolbuszowej. Łupem złodzieja padały tylko rowery, które sprzedawał napotkanym osobom. Wartość wszystkich skradzionych jednośladów to ponad 6300 zł.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze