Reklama

Włamywał się do piwnic i kradł rowery. Grozi mu 10 lat więzienia

04/05/2018 13:58

63-letni mieszkaniec Sanoka włamywał się do piwnic na terenie Jarosławia, Tarnobrzega, Stalowej Woli i Kolbuszowej. Kilka dni temu został ujęty przez jarosławskich policjantów.

– Mężczyzna na początku lutego włamał się do dwóch piwnic w Jarosławiu. Z wnętrza ukradł rowery wartości ponad 2200 złotych. Dokonując tych włamań sprawca obcinał lub zrywał skoble zabezpieczające drzwi do piwnic – informuje KPP Jarosław. – Ustalono, że 63-latek włamywał się również do piwnic w Tarnobrzegu, Stalowej Woli i Kolbuszowej.  Łupem złodzieja padały tylko rowery, które sprzedawał napotkanym osobom. Wartość wszystkich skradzionych jednośladów to ponad 6300 zł.


fot.KPP JarosławMężczyznę ujęto na terenie Sanoka. Podczas przeszukania w jego mieszkaniu ujawniono elementy wyposażenia rowerów i części pochodzące z dokonanych wcześniej przestępstw.  Sprawca usłyszał zarzuty dokonania sześciu włamań do piwnic.  Grozi mu kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.
AM
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości