Reklama

Właściciel warsztatu rozbił auto oddane do naprawy

18/04/2018 19:09

Właściciel warsztatu samochodowego, wspólnie z kolegą, postanowili przejechać się oddanym do naprawy autem. Samochód rozbili na ogrodzeniu.

Obaj mężczyźni byli pijani – mieli ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Obaj posiadali także zakazy prowadzenia pojazdów.

Na miejscu zostały zabezpieczone ślady, policjanci ustalają, który z mężczyzn kierował samochodem. Czynności w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Sędziszowie Małopolskim.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    u - niezalogowany 2018-04-19 08:38:04

    polactwo buractwo nic dodać nic ująć, janusze

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości