Funkcjonariusze Straży Granicznej z Medyki zatrzymali cudzoziemca poszukiwanego przez hiszpański wymiar sprawiedliwości. Decyzją sądu, 22 sierpnia br., mężczyzna trafił do aresztu, czekając na ekstradycję.
Do zatrzymania doszło na kolejowym przejściu granicznym w Przemyślu. Do kontroli na wyjazd z Polski zgłosił się 34-letni obywatel Hiszpanii. Podczas odprawy granicznej okazało się, że mężczyzna jest w zainteresowaniu hiszpańskich służb.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze