Reklama

Wpadł poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania

Funkcjonariusze Straży Granicznej z Medyki zatrzymali cudzoziemca poszukiwanego przez hiszpański wymiar sprawiedliwości. Decyzją sądu, 22 sierpnia br., mężczyzna trafił do aresztu, czekając na ekstradycję.

Do zatrzymania doszło na kolejowym przejściu granicznym w Przemyślu. Do kontroli na wyjazd z Polski zgłosił się 34-letni obywatel Hiszpanii. Podczas odprawy granicznej okazało się, że mężczyzna jest w zainteresowaniu hiszpańskich służb. 

Jest podejrzany o udział w zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się handlem narkotykami i władze tego kraju wydały za nim Europejski Nakaz Aresztowania. Grozi mu 5 lat więzienia.
KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości