36-letniego mieszkańca Sanoka zwrócił na siebie uwagę mundurowych, ponieważ szedł chodnikiem bez maseczki zasłaniającej usta i nos.
Policjanci chcieli zwrócić mu uwagę, ale ten – na widok mundurów – zaczął uciekać. W biegu porzucił woreczek foliowy oraz plastikowe pojemniki z suszem roślinnym.
Po krótkim pościgu został zatrzymany, a wyrzucone rzeczy zabezpieczone. Okazało się, że to marihuana. 36-latek został trafił do aresztu.
Funkcjonariusze znaleźli przy nim również elektroniczną wagę, a w domu krzewy konopii.
Mężczyzna usłyszał zarzuty dotyczące nieprzestrzegania przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za co już wcześniej był karany. W tej chwili podlega policyjnemu dozorowi i nie może opuszczać kraju. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze