Reklama

Wpadł z narkotykami, ponieważ nie założył maseczki

36-letniego mieszkańca Sanoka zwrócił na siebie uwagę mundurowych, ponieważ szedł chodnikiem bez maseczki zasłaniającej usta i nos.

Policjanci chcieli zwrócić mu uwagę, ale ten – na widok mundurów – zaczął uciekać. W biegu porzucił woreczek foliowy oraz plastikowe pojemniki z suszem roślinnym.

Po krótkim pościgu został zatrzymany, a wyrzucone rzeczy zabezpieczone. Okazało się, że to marihuana. 36-latek został trafił do aresztu.

Funkcjonariusze znaleźli przy nim również elektroniczną wagę, a w domu krzewy konopii. 

Mężczyzna usłyszał zarzuty dotyczące nieprzestrzegania przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za co już wcześniej był karany. W tej chwili podlega policyjnemu dozorowi i nie może opuszczać kraju. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości