Reklama

Wsiadł za kółko, mając prawie 4 promile w organizmie

Kompletnym brakiem odpowiedzialności wykazał się 30-latek, który w czwartek, 14 grudnia, postanowił usiąść za kierownicą samochodu, mimo posiadanego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych i niemal 4 promili, jakie wykazało badanie stanu trzeźwości.

Mężczyzna podróżujący citroenem został zatrzymany przez policjantów z komisariatu w Medyce w czwartek, po g. 15, w Chałupkach Dusowskich do rutynowej kontroli drogowej.

Przeprowadzone u niego badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 3,8 promila alkoholu w organizmie. Co więcej kierujący pojazdem mieszkaniec gminy Stubno miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, obowiązujący go aż do 2026 roku.

Za złamanie go i kierowanie w stanie nietrzeźwości poniesie karę. Według kodeksu grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama