Po raz pierwszy czołgiści z 1. Batalionu Czołgów w Żurawicy ćwiczyli na poligonie wspólnie z żołnierzami 3. Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej.
Poligon w Nowej Dębie był nie lada wyzwaniem dla wszystkich ćwiczących. Zadania bojowe i doskonalenie umiejętności niekiedy odbywały się w ekstremalnych[paywall] warunkach atmosferycznych.
Żurawicki batalion uczestniczył w zawodach użyteczno-bojowych na szczeblu 21. Brygady Strzelców Podhalańskich. W ostatnich dniach szkolenia poligonowego w Nowej Dębie czołgiści wspólnie z żołnierzami 32 Batalionu Lekkiej Piechoty z Niska wykonywali zadania taktyczne, polegające na ubezpieczeniu rejonu wyjściowego grupy rekonesansu przeprawy przez most towarzyszący.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Niech zacznie się pobór dla bezrobotnych i karanych a nie jakieś wymagania ze średniowiecza wprowadzać o czystości ducha i charakteru na wojnie nikt tego sprawdzać nie będzie w szczególności wróg XD W sumie jak nie chcą brać do wojska czy innych służb ludzi z wyrokami czy bezrobotnych to tak naprawdę to uratują życie tym ludziom w czasie ewentualnej wojny hahahahahaha
Ci od gen. Miki to jako żywe tarcze, zapytam brali udział?
Niech zacznie się pobór dla bezrobotnych i karanych a nie jakieś wymagania ze średniowiecza wprowadzać o czystości ducha i charakteru na wojnie nikt tego sprawdzać nie będzie w szczególności wróg XD W sumie jak nie chcą brać do wojska czy innych służb ludzi z wyrokami czy bezrobotnych to tak naprawdę to uratują życie tym ludziom w czasie ewentualnej wojny hahahahahaha
Jak pacyfikować antycovidowców.
Ci od gen. Miki to jako żywe tarcze, zapytam brali udział?