Reklama

Współpraca SOK i KMP doprowadziła do odnalezienia 15-latka

We wtorek, 1 grudnia, dzięki współpracy funkcjonariuszy Straży Ochrony Kolei z policją, doszło do odnalezienia poszukiwanego przez słubicką KPP 15-latka.

Do komendy SOK w Przemyślu trafiło wówczas zgłoszenie, że pociągiem relacji Wrocław –Przemyśl Główny podróżuje niepełnoletni obywatel Ukrainy, poszukiwany przez Komendę Powiatową Policji w Słubicach.

Na miejsce został niezwłocznie skierowany patrol z SOK oraz KMP z Przemyśla. Funkcjonariusze szybko zlokalizowali na peronie nastolatka.

Poszukiwany udał się z policjantami z KMP w Przemyślu w celu przeprowadzenia dalszego postępowania.


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama