We wtorek, 1 grudnia, dzięki współpracy funkcjonariuszy Straży Ochrony Kolei z policją, doszło do odnalezienia poszukiwanego przez słubicką KPP 15-latka.
Do komendy SOK w Przemyślu trafiło wówczas zgłoszenie, że pociągiem relacji Wrocław –Przemyśl Główny podróżuje niepełnoletni obywatel Ukrainy, poszukiwany przez Komendę Powiatową Policji w Słubicach.
Na miejsce został niezwłocznie skierowany patrol z SOK oraz KMP z Przemyśla. Funkcjonariusze szybko zlokalizowali na peronie nastolatka.
Poszukiwany udał się z policjantami z KMP w Przemyślu w celu przeprowadzenia dalszego postępowania.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze