W Horyńcu-Zdroju odbyły się XXVI Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w warcabach 100-polowych oraz X Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w grze błyskawicznej.
Ta druga impreza odbyła się w ramach projektu „Aktywna Wieś”. Organizatorami byli: Podkarpackie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Rzeszowie, Podkarpacki Okręgowy Związek Warcabowy, Starostwo Powiatowe w Lubaczowie, Urząd Gminy w Horyńcu-Zdroju, Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Horyńcu Zdroju oraz LKS „Unia” Horyniec-Zdrój.
Imprezę w całości zdominowały warcabistki i warcabiści z ziemi lubaczowskiej, zdobywając wszystkie możliwe do zdobycia medale! Gratulujemy!

Zawodniczki i zawodnicy reprezentujący warcabowe kluby z powiatu lubaczowskiego nie mieli sobie równych. Fot. zbiory własne
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze