Reklama

Wszystko, co chcieliście o nim wiedzieć, a nie mieliście gdzie zapytać, czyli festiwal derenia w Arboretum [ZDJĘCIA]

Już po raz 13. w przepięknej scenerii Arboretum w Bolestraszycach odbyła się wyjątkowa impreza – Międzynarodowy Festiwal Derenia. 8 września br. ten niezwykle zdrowy owoc odmieniany i przerabiany był na wszelkie sposoby.

Festiwal odbył się 8 września br. I choć – co od lat podkreśla dyrektor Arboretum w Bolestraszycach Narcyz Piórecki – festiwal nosi nazwę derenia, ale pod tym hasłem kryją się wszystkie płody sadownicze, które teraz dojrzewają i które musimy umieć przerobić na przetwory. – Naszą ideą było zachęcenie do przypomnienia sobie o naszych produktach i do zaprezentowania naszych producentów i produktów lokalnych i ekologicznych – powiedział.

Po raz kolejny udało się to znakomicie!

Szerzej w papierowym wydaniu ŻP.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 08/09/2024 16:08
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama