Reklama

Wybiorą najbardziej pomocnych i profesjonalnych policjantów

27/04/2018 15:30

Po raz jedenasty Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji ogłaszają konkurs na najlepszych policjantów.

Będą to funkcjonariusze, którzy w ocenie społeczeństwa charakteryzują się wyjątkowym profesjonalizmem, empatyczną postawą i umiejętnościami w obszarze indywidualnej pomocy osobom dotkniętym przemocą w rodzinie.

Zgodnie z regulaminem konkursu zgłoszenia policjanta może dokonać osoba indywidualna, instytucja lub organizacja. Natomiast laureatów konkursu (5 osób) wybiera kapituła, w której skład wchodzą pracownicy Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”, laureaci ostatnich trzech edycji konkursu i przedstawiciel Biura Prewencji KGP.

Typowanie kandydatów odbywa się na podstawie szczegółowej analizy uzasadnień zawartych w formularzach zgłoszeniowych. Formularze zgłoszeniowe można pobrać na stronie: www.policjant.niebieskalinia.pl.

Kandydatury funkcjonariuszy zgłoszonych do konkursu należy nadsyłać do 31 maja na adres: pogotowie@niebieskalinia.pl lub pocztą na adres: „Niebieska Linia”, 02 – 121 Warszawa, ul. Korotyńskiego 13.


J.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    tfrdes - niezalogowany 2018-04-27 18:11:20

     ścieżka rowerowa na Wysockiego robiona jest z polbruku .   ścieżka rowerowa na Wysockiego robiona jest z polbruku .   ścieżka rowerowa na Wysockiego robiona jest z polbruku .   ścieżka rowerowa na Wysockiego robiona jest z polbruku .   ścieżka rowerowa na Wysockiego robiona jest z polbruku .   ścieżka rowerowa na Wysockiego robiona jest z polbruku .   ścieżka rowerowa na Wysockiego robiona jest z polbruku .   ścieżka rowerowa na Wysockiego robiona 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    mama ucznia - niezalogowany 2018-04-28 09:50:04

    Ja proponuję tę blondi krótkowłosą aspirant z KMP Przemyśl co po szkołach jeździ i klnie do uczniów jak rasowy żul ze Smolki.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości