26 lutego na zamkowej scenie odbyła się II Zamkowa Noc Bluesowa. Gospodarzem koncertu, który na długo zapadnie w pamięć wszystkim przybyłym, był obchodzący 5-lecie swojego istnienia zespół Simple Music Team. Nie zabrakło też niezwykłych gości.
Przemyska grupa Simple Music Team zdobyła uznanie nie tylko miejscowych miłośników bluesa. Zagrali już kilkadziesiąt świetnie przyjętych koncertów. Ukoronowaniem dotychczasowej działalności zespołu jest płyta „Nasz prywatny blues”. Autorami muzyki i tekstów są członkowie zespołu oraz Bożena Dzwonek i Jan Miszczak. Na początku 2019 roku chluba naszego miasta zdobyła nagrodę publiczności w jubileuszowej, 10. edycji radiowego plebiscytu „Werbel” Polskiego Radia Rzeszów. Zespół tworzą: Aneta Walus, Edward Kuczera, Ireneusz Rybienik, Janusz Rajtmajer, Tomasz Sum, Stanisław Kłos, Stanisław Sitarz i Wacław Prosiecki.Organizatorem II Zamkowej Nocy Bluesowej było Przemyskie Centrum Kultury i Nauki „Zamek”, natomiast gospodarzem koncertu– właśnie Simple Music Team. Aby zapewnić odpowiednią oprawę jubileuszowi, ojciec duchowy tego wydarzenia Wacław Prosiecki wykorzystał swoje rozległe przyjacielskie kontakty i zaprosił do wzięcia udziału w tym wydarzeniu znakomitych, uznanych nie tylko w Polsce muzyków. Zaproszenie przyjęli i udział w koncercie wzięli: Marek Stryszowski, Marek Raduli, Ryszard Krawczuk, Piotr Kosieradzki, Sebastian Bernatowicz[paywall], Tomasz Kudyk, Paweł Ostafil, Zenon Kulik, Wiesław Fac, Marek Janiszewski, Marek Rajtmajer i Robert Podwyszyński.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Czy to nie jest urocze.W naszym mieście sa jednak dobre duszki z pasja i chęcią wspólnego działania nie dla kasy,nie dla oficjalnej idei i innych oklepanych z powagą głupoty sloganów płynacych z naszych mediów.Pasjonaci tworzący dla siebie,najbliższego otoczenia ,miasta.Zwyczajni dobrzy ludzie z talentem chcący się nim podzielic.Takie powinno byc nasze miasto z ludzimi żyjącymi dla siebie,rodziny,miasta.Podziwiam Ich.
From the giant stacks of remarks on your articles, I brief I am not utilizing any methods, the only one having all the delight here. http://www.shalinibangaloreescorts.in/ | http://www.bangalore-escorts.in/ | http://www.atrigarg.in/ |
Czy to nie jest urocze.W naszym mieście sa jednak dobre duszki z pasja i chęcią wspólnego działania nie dla kasy,nie dla oficjalnej idei i innych oklepanych z powagą głupoty sloganów płynacych z naszych mediów.Pasjonaci tworzący dla siebie,najbliższego otoczenia ,miasta.Zwyczajni dobrzy ludzie z talentem chcący się nim podzielic.Takie powinno byc nasze miasto z ludzimi żyjącymi dla siebie,rodziny,miasta.Podziwiam Ich.
From the giant stacks of remarks on your articles, I brief I am not utilizing any methods, the only one having all the delight here. http://www.shalinibangaloreescorts.in/ | http://www.bangalore-escorts.in/ | http://www.atrigarg.in/ |