W piątek, 9 grudnia, w budynku Starostwa Powiatowego w Przemyślu Jan Pączek wręczył nagrody i pamiątkowe dyplomy laureatom konkursu na najpiękniejszy stroik bożonarodzeniowy w powiecie. Nauczyciele i opiekunowie otrzymali również podziękowania.
Konkurs, który angażował dzieci z powiatu przemyskiego, przeprowadzony był w dwóch kategoriach: przedszkoli i klas I – III. Wpłynęło łącznie 49 prac, z których komisja wyróżniła po 3 w obu z nich oraz nagrodziła laureatów.
Pierwsze miejsce w kategorii przedszkola zostało[paywall] przyznane Samorządowemu Przedszkolu w Medyce. Średni stopień podium zajął Oddział Przedszkolny w Drohojowie, a artystyczny brąz przypadł Niepublicznemu Przedszkolu „Chatka Skrzatka” w Krównikach. W tej samej kategorii wyróżnienie otrzymało Samorządowe Przedszkole w Huwnikach.
W kategorii klas I – III pierwsze miejsce zdobyła Lena Szymańska – uczennica Szkoły Podstawowej w Drohojowie, drugie Justyna Pelo z placówki w Łętowni, a trzecie Nataniel Franków ze szkoły w Nizinach.
Wyróżnienia przypadły Mai Rabiej ze Szkoły Podstawowej w Drohojowie oraz Dianie Wach z placówki w Małkowicach.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze