Reklama

Wyciął drzewa, może „siedzieć”

Funkcjonariusze z pruchnickiego komisariatu ustalili, że na terenie jednej z działek w miejscowości Jodłówka doszło do nielegalnego ścięcia i kradzieży kilku rodzajów drzew.

Wierzba iwa, olcha, brzoza, buk i sosna padły łupem 58- letniego mieszkańca gminy Pruchnik, który sam wpadł w ręce policji. W chwili, gdy dokonywali oni oględzin miejsca zdarzenia – przyszedł na działkę.

Usłyszał zarzuty kradzieży i przyznał się do popełnionego czynu. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Wartość strat oszacowano na blisko 4 tys. złotych.

W pobliżu ściętych pni drzew, leżała siekiera, paliwo i butelki po alkoholu.


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości