Reklama

Wyganiając raka, pobiegną po zdrowie

Wyganiamy Raka to impreza cykliczna, która zyskała swojego patrona. Organizowana w tym roku po raz 10. już kolejny raz nosi imię Jana Hołówki.

10 września biegacze wyruszą sprzed Wojewódzkiego Szpitala im. św. o. Pio w Przemyślu. Trasa wiedzie do boiska sportowego na os. Wilcze, tuż za cerkwią.

Zgłaszać się można do 8 września pod numerem tel. 663 757 668.

Nadrzędnym celem imprezy jest dbanie o zdrowie i aktywny tryb życia, a poza tym m.in. zwiększenie profilaktyki zdrowotnej w zakresie nowotworów i schorzeń oraz zwrócenie większej uwagi na choroby prostaty wynikające z braku szybkiej diagnozy.  


SiS
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości