Do niebezpiecznego zdarzenia doszło wczoraj (7 bm.), po g. 16 w miejscowości Grzęska w powiecie przeworskim. 32-letni kierowca peugeota nie zatrzymał się przed znakiem „Stop” i doprowadził do zderzenia.
Jak ustalili policjanci z przeworskiej drogówki, 32-letni mieszkaniec Przeworska, kierujący ciężarowym pojazdem marki Peugeot Boxster, doprowadził w ten sposób do zderzenia z prawidłowo jadącym samochodem osobowym marki Audi. Co więcej wyszło, że nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Obu kierowców poddano badaniu na stan trzeźwości. Wykazało, że byli trzeźwi.
Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym i kierowanie pojazdem bez uprawnień przeworszczanin odpowie przed sądem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze