Reklama

Wyobrażacie sobie Polskę bez mediów lokalnych? [WIDEO]

27/05/2024 09:47

Niektórzy sobie wyobrażają. Bo nikt by nie kontrolował, nie weryfikował, nie sprawdzał. Nikt by nie pytał.

Jesteśmy z Wami. Zawsze. Stowarzyszenie Gazet Lokalnych. Kliknij, by obejrzeć.

Ale jesteśmy my. Dziennikarze lokalni. Zawsze na miejscu. Zawsze blisko ludzi. Patrzący władzom na ręce.

Nasze Stowarzyszenie Gazet Lokalnych to prawie 60 niezależnych wydawców łącznie ponad 70 gazet i 80 portali. Integrujemy środowisko, bronimy niezależności mediów. Działamy od ponad 30 lat, wzmacniamy lokalne społeczności i dbamy o przejrzystość życia publicznego.

Jesteśmy przekonani, że bez mediów lokalnych nie ma lokalnej demokracji.

Reklama

Ten film powstał w ramach projektu "Kim jesteśmy - SGL i niezależne media lokalne". Projekt realizowany z programu Aktywni Obywatele - Fundusz Krajowy finansowanego z Funduszy Norweskich.

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 03/06/2024 08:24
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama