Reklama

Wypadek szybowca, na pokładzie były dwie osoby

30/04/2018 22:07

Podczas lądowania szybowiec uderzył w płytę lotniska w miejscowości Żernica Wyżna w powiecie leskim. Dwie osoby zostały ranne.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że szybowiec typu Bocian, podchodząc do lądowania, prawdopodobnie zahaczył o drzewa, spadł z wysokości około 4 metrów i uderzył w ziemię. 55-letni pilot - mieszkaniec Leska i 31-letni pasażer - mieszkaniec Warszawy, zostali ranni. Na szczęście doznane obrażenia nie zagrażają ich życiu - poinformowała podkarpacka policja.

O wypadku powiadomiono Państwową Komisję Badania Wypadków Lotniczych.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości