Podczas lądowania szybowiec uderzył w płytę lotniska w miejscowości Żernica Wyżna w powiecie leskim. Dwie osoby zostały ranne.
- Ze wstępnych ustaleń wynika, że szybowiec typu Bocian, podchodząc do lądowania, prawdopodobnie zahaczył o drzewa, spadł z wysokości około 4 metrów i uderzył w ziemię. 55-letni pilot - mieszkaniec Leska i 31-letni pasażer - mieszkaniec Warszawy, zostali ranni. Na szczęście doznane obrażenia nie zagrażają ich życiu - poinformowała podkarpacka policja.
O wypadku powiadomiono Państwową Komisję Badania Wypadków Lotniczych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze