Do zdarzenia doszło dzisiaj rano, przed godz. 6, w centrum Markowej.
Od strony Przeworska skodą jechał 61-letni mieszkaniec tej miejscowości. Mężczyzna najprawdopodobniej zasłabł za kierownicą, utracił panowanie nad pojazdem i wjechał na skrzyżowanie, gdzie zderzył się z hondą. Skoda dachowała, a jej kierowca trafił do szpitala.
Obaj kierujący byli trzeźwi.
Policjanci wykonali oględziny miejsca wypadku i pracują nad wyjaśnieniem jego okoliczności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze