Do wypadku doszło wczoraj, 14 września, około godz. 16.30, na drodze powiatowej w Tapinie.
Co wstępnie ustalili policjanci?
Z zebranego materiału wynika, że kierujący busem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, co skończyło się tym, że na łuku drogi stracił panowanie nad nissanem i zjechał na przeciwległy pas ruchu. Tam doprowadził do zderzenia z ciężarowym dafem.
Do szpitala trafili kierujący nissanem – 37-letni mieszkaniec gminy Rokietnica oraz jego pasażer – 35-letni mieszkaniec tej samej gminy.
Dafem jechał 40-letni mieszkaniec powiatu hrubieszowskiego. Kierujący byli trzeźwi.
Funkcjonariusze z komisariatu w Pruchniku ustalają dokładne okoliczności wypadku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze