Kara pozbawienia wolności do 2 lat, zakaz kierowania pojazdami na okres nie krótszy niż 3 lata oraz wysoka grzywna grożą nieodpowiedzialnemu kierowcy.
Dwoje młodych ludzi, jadąc drogą z Cieszanowa do Dachnowa, zwróciło uwagę na kierowcę alfy romeo. Miał problemy z zapanowaniem nad kierownicą.
W pewnym momencie zatrzymał się i wysiadł z samochodu. Podobnie uczynili świadkowie jego wyczynów, którzy podejrzewali, że jest pod wpływem alkoholu. Zawiadomili policję i do czasu przyjazdu funkcjonariuszy nie pozwolili mu odjechać.
24-letni mieszkaniec Oleszyc miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Jak się okazało, w trakcie jazdy dodatkowo korzystał z telefonu. Pisał SMS-y do znajomych. Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
PISoBOLSZEWIA z niczym sobie nie radzi prócz żeru w korycie.
Z gówwna powstałeś i w gówno się obrócisz. Taki twój zasrany los.