Reklama

Wypił, jechał, pisał SMS-y

17/05/2019 13:42

Kara pozbawienia wolności do 2 lat, zakaz kierowania pojazdami na okres nie krótszy niż 3 lata oraz wysoka grzywna grożą nieodpowiedzialnemu kierowcy.

Dwoje młodych ludzi, jadąc drogą z Cieszanowa do Dachnowa, zwróciło uwagę na kierowcę alfy romeo. Miał problemy z zapanowaniem nad kierownicą.

W pewnym momencie zatrzymał się i wysiadł z samochodu. Podobnie uczynili świadkowie jego wyczynów, którzy podejrzewali, że jest pod wpływem alkoholu. Zawiadomili policję i do czasu przyjazdu funkcjonariuszy nie pozwolili mu odjechać.

24-letni mieszkaniec Oleszyc miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Jak się okazało, w trakcie jazdy dodatkowo korzystał z telefonu. Pisał SMS-y do znajomych. Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.


owa
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    hasler - niezalogowany 2019-05-17 21:00:01

    PISoBOLSZEWIA z niczym sobie nie radzi prócz żeru w korycie.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    toja - niezalogowany 2019-06-05 14:47:41

    Z gówwna powstałeś i w gówno się obrócisz. Taki twój zasrany los.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama