Reklama

Wyróżnienie dla szpitala

23 czerwca w Regent Warsaw Hotel w Warszawie wręczone zostały nagrody: BusinessWoman & BuisnessMan Awards 2022 oraz Firma Roku 2022 w następujących kategoriach: Firma Roku, Gmina Roku, Deweloper Roku oraz Placówka Medyczna Roku. W ostatniej z wymienionych laureatem został Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu.

Tym samym przemyski szpital uhonorowany został tytułem „Placówka Medyczna Roku 2022”. – O przyznaniu dla naszej placówki tego zaszczytnego tytułu przez komisję Certyfikacji Krajowej dowiedzieliśmy się już w kwietniu, jednak z ogłoszeniem tej wiadomości postanowiliśmy zaczekać do uroczystego wręczenia statuetek – poinformował rzecznik prasowy szpitala Paweł Bugira. Certyfikacja Krajowa, powstała w 2002 r., to inicjatywa wspierająca małych i średnich przedstawicieli różnych branż w Polsce, prowadząca ogólnopolskie programy promocyjne, w których wyróżniane są najlepsze podmioty.

Kapituła konkursu, przyznając wyróżnienie, kierowała się[paywall] takimi kryteriami, jak: potencjał placówki, wieloletnie doświadczenie, wprowadzane innowacyjne rozwiązania i zarządzanie.

Reklama

– Cieszę się, że kolejna instytucja docenia nasze starania w kierunku podnoszenia jakości świadczonych usług dla naszych pacjentów. Jesteśmy postrzegani jako placówka, która cały czas się rozwija i jest to powód do satysfakcji. Dziękuję wszystkim pracownikom naszego szpitala za ich zaangażowanie w wykonywane obowiązki – podsumowała dyrektor szpitala dr Barbara Stawarz.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama