23 czerwca w Regent Warsaw Hotel w Warszawie wręczone zostały nagrody: BusinessWoman & BuisnessMan Awards 2022 oraz Firma Roku 2022 w następujących kategoriach: Firma Roku, Gmina Roku, Deweloper Roku oraz Placówka Medyczna Roku. W ostatniej z wymienionych laureatem został Wojewódzki Szpital im. Św. Ojca Pio w Przemyślu.
Tym samym przemyski szpital uhonorowany został tytułem „Placówka Medyczna Roku 2022”. – O przyznaniu dla naszej placówki tego zaszczytnego tytułu przez komisję Certyfikacji Krajowej dowiedzieliśmy się już w kwietniu, jednak z ogłoszeniem tej wiadomości postanowiliśmy zaczekać do uroczystego wręczenia statuetek – poinformował rzecznik prasowy szpitala Paweł Bugira. Certyfikacja Krajowa, powstała w 2002 r., to inicjatywa wspierająca małych i średnich przedstawicieli różnych branż w Polsce, prowadząca ogólnopolskie programy promocyjne, w których wyróżniane są najlepsze podmioty.
Kapituła konkursu, przyznając wyróżnienie, kierowała się[paywall] takimi kryteriami, jak: potencjał placówki, wieloletnie doświadczenie, wprowadzane innowacyjne rozwiązania i zarządzanie.
– Cieszę się, że kolejna instytucja docenia nasze starania w kierunku podnoszenia jakości świadczonych usług dla naszych pacjentów. Jesteśmy postrzegani jako placówka, która cały czas się rozwija i jest to powód do satysfakcji. Dziękuję wszystkim pracownikom naszego szpitala za ich zaangażowanie w wykonywane obowiązki – podsumowała dyrektor szpitala dr Barbara Stawarz.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze