Reklama

Wyrzuciła śmieci przy drodze. Nie uniknęła odpowiedzialności

Czynności podjęte przez dzielnicowego doprowadziły do ustalenia osoby, która nielegalnie wyrzuciła śmieci.

Doniesienie o dzikim wysypisku śmieci w miejscowości Niedźwiada zostało naniesione na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa.


Sprawę do sprawdzenia otrzymał dzielnicowy, który sprawnie ustalił sprawczynię zaśmiecenia przydrożnego terenu.

Była to mieszkanka Glinika, którą szybciej niż mogłaby się spodziewać dosięgnęła karma: została ukarana mandatem.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama