Reklama

Wyszedł z toporem w ręku na ulicę. Twarz zasłonił kominiarką i straszył przechodniów

– Ulicą Smolki idzie mężczyzna, jest bardzo agresywny i chyba ma zamiar bić przechodniów – mniej więcej tak brzmiało zgłoszenie, które oficer dyżurny przemyskiej komendy odebrał we wtorek, 21 sierpnia, tuż przed północą. Alarm mieszkańca Przemyśla okazał się jak najbardziej uzasadniony.

Policyjny patrol skierował się we wskazane przez dzwoniącego miejsce. Już na ulicy Dworskiego policjanci dostrzegli człowieka w kominiarce i z toporkiem w ręku. Próbował przestraszyć przechodzących ludzi, budząc w nich przerażenie. Fantazyjny „wyczyn” 28-latka z Przemyśla będzie miał finał w sądzie. Przemyślanin, mimo podjętej próby ucieczki, został ujęty przez policję i umieszczony w izbie wytrzeźwień. Okazało się, że miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Przed Sądem Rejonowym w Przemyślu będzie się musiał tłumaczyć z posiadania w miejscu publicznym niebezpiecznego narzędzia z zamiarem użycia go w celu popełnienia przestępstwa (art. 50 a kodeksu wykroczeń).


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    lore - niezalogowany 2018-08-23 12:06:11

    pokazał ze Lechici tu mieszkają,jakie przestępstwo?,to wszystkich można nas zamknąć prawie za teściowe,dać mu sprzątanie ulicy i tyle.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Cieśla - niezalogowany 2018-08-23 18:52:53

    Podoba mi sie ten toporek.Moze sprzeda i bedzie na grzywne

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    the impossible quiz - niezalogowany 2018-09-01 09:08:03

    Thank you for sharing this useful information, I will regularly follow your bloghttp://theimpossible-quiz.com

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości