– Ulicą Smolki idzie mężczyzna, jest bardzo agresywny i chyba ma zamiar bić przechodniów – mniej więcej tak brzmiało zgłoszenie, które oficer dyżurny przemyskiej komendy odebrał we wtorek, 21 sierpnia, tuż przed północą. Alarm mieszkańca Przemyśla okazał się jak najbardziej uzasadniony.
Policyjny patrol skierował się we wskazane przez dzwoniącego miejsce. Już na ulicy Dworskiego policjanci dostrzegli człowieka w kominiarce i z toporkiem w ręku. Próbował przestraszyć przechodzących ludzi, budząc w nich przerażenie. Fantazyjny „wyczyn” 28-latka z Przemyśla będzie miał finał w sądzie. Przemyślanin, mimo podjętej próby ucieczki, został ujęty przez policję i umieszczony w izbie wytrzeźwień. Okazało się, że miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Przed Sądem Rejonowym w Przemyślu będzie się musiał tłumaczyć z posiadania w miejscu publicznym niebezpiecznego narzędzia z zamiarem użycia go w celu popełnienia przestępstwa (art. 50 a kodeksu wykroczeń).
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.pokazał ze Lechici tu mieszkają,jakie przestępstwo?,to wszystkich można nas zamknąć prawie za teściowe,dać mu sprzątanie ulicy i tyle.
Podoba mi sie ten toporek.Moze sprzeda i bedzie na grzywne
Thank you for sharing this useful information, I will regularly follow your bloghttp://theimpossible-quiz.com
Then you are new on the website and you should be a complete the working on this website http://windowstuts.net/mobile if you are not sure the working to go the website read the content.
pokazał ze Lechici tu mieszkają,jakie przestępstwo?,to wszystkich można nas zamknąć prawie za teściowe,dać mu sprzątanie ulicy i tyle.
Podoba mi sie ten toporek.Moze sprzeda i bedzie na grzywne
Thank you for sharing this useful information, I will regularly follow your bloghttp://theimpossible-quiz.com