Wspólne działania jasielskich policjantów i funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej z Rzeszowa doprowadziły do zatrzymania 32-latka.
Funkcjonariusze dostali informację, że mężczyzna z powiatu jasielskiego może przywozić samochodem znaczne ilości narkotyków.
W czwartek jasielscy kryminalni wspólnie z funkcjonariuszami KAS zatrzymali podejrzanego, a podczas kontroli w jego aucie znaleźli kilka foliowych worków z marihuaną. Łącznie zabezpieczono 2,5 kg narkotyku.
Decyzją sądu zatrzymany 32-latek spędzi w areszcie najbliższe 3 miesiące. Grozi mu kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze