Reklama

Wziózł w samochodzie 2,5 kilograma marihuany

Wspólne działania jasielskich policjantów i funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej z Rzeszowa doprowadziły do zatrzymania 32-latka.

Funkcjonariusze dostali informację, że mężczyzna z powiatu jasielskiego może przywozić samochodem znaczne ilości narkotyków.

W czwartek jasielscy kryminalni wspólnie z funkcjonariuszami KAS zatrzymali podejrzanego, a podczas kontroli w jego aucie znaleźli kilka foliowych worków z marihuaną. Łącznie zabezpieczono 2,5 kg narkotyku. 

Decyzją sądu zatrzymany 32-latek spędzi w areszcie najbliższe 3 miesiące. Grozi mu kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.  


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości