Ponad 100 osób wzięło udział w 13. edycji biegu im. dra Jana Hołówki „Wyganiamy Raka”, który odbył się w sobotę 11 października w Przemyślu.
Jak przypominają organizatorzy
Bieg jest inicjatywą świętej pamięci doktora Jana Hołówki, prekursora przemyskiej onkologii a akcja jest dedykowana osobom, które toczą walkę z chorobami nowotworowymi.
Podkreślają także, że „rak to nie wyrok” i uświadamiają o tym, jak bardzo ważna jest profilaktyka.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze