Pierwszy numer Życia Podkarpackiego, a w zasadzie, wówczas – Życia Przemyskiego, wyszedł dokładnie 8 października 1967 roku.
Jak na początek działalności przystało, na „jedynce” nie mogło zabraknąć słowa od redakcji.

Tematów nie brakowało. W pierwszym numerze nowego pisma poruszyli m.in. zagadnienia:

Na łamach gazety nie zabrakło też m.in.: konkursu wiedzy o rewolucji październikowej, informacji o narodzinach, ślubach i pogrzebach mieszkańców miasta, a nawet... prognozy pogody na nadchodzący tydzień.
Pamiętacie jeszcze Życie Przemyskie? A może w Waszych domach gościmy nieprzerwanie od października 1967 roku? Dajcie znać jakie są Wasze wspomnienia dawnych numerów ŻP.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze