Pierwszy świąteczny numer naszego tygodnika był siódmym numerem w historii gazety i wyszedł w środę, 20 grudnia 1967 roku.

Nasi poprzednicy zadbali, by emanował świątecznymi akcentami.


W błyskawicznym wywiadzie "Święta na stołach", kierownik Wydziału Handlu Prezydium MRN Henryk Ginalski opowiadał m.in. o zaopatrzeniu przemyskich sklepów.

Nie zabrakło również opisu świątecznych zwyczajów w regionie.



A także porad jak unowocześnić tradycyjne, świąteczne drzewko.

Pamiętacie jeszcze Życie Przemyskie? A może macie w domu pierwszy, świąteczny numer ŻP? Podzielcie się z nami tą informacją!

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze