Reklama

Z blisko 4 promilami za kółkiem. Obywatelskie ujęcie w Przeworsku


Do 3 lat pozbawienia wolności grozi 41-latkowi z gminy Przeworsk, któremu jazdę samochodem udaremniły dwie trzeźwo myślące mieszkanki powiatu przeworskiego. Dodatkowe konsekwencje to zakaz kierowania pojazdami i wysoka grzywna.


Do całej sytuacji doszło w miniony piątek, 30 maja, po g. 13. Właśnie wtedy dyżurny jednostki policji otrzymał zgłoszenie o ujęciu, prawdopodobnie nietrzeźwego kierującego. Do zdarzenia miało dojść na przeworskim Rynku. Wysłany na miejsce patrol ustalił w rozmowie ze zgłaszającymi – 42- i 49-latką, że były one świadkami, jak w rejon jednego z tutejszych sklepów zajechał opel. Z relacji kobiet wynikało, że kierowca wysiadł z auta, podszedł do nich i zaczął rozmowę.

Bełkot mężczyzny oraz chwiejny krok mogły wskazywać na to, że jest pod wpływem alkoholu. Kobiety zdecydowały się więc wyjąć kluczyki ze stacyjki pojazdu i wezwać policję. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie potwierdziło przypuszczenia co do stanu trzeźwości kierowcy. Wydmuchał blisko 4 promile.

Reklama

 

 

 

 

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 06/06/2025 14:43
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości