Reklama

Z pomocą dla chorego Frania. Pomóżmy!

Stowarzyszenie „Wesoła” w Zadąbrowiu jest głównym organizatorem imprezy charytatywnej na rzecz chorego Frania. Cały dochód przeznaczony będzie na niezwykle kosztowne leczenie chłopczyka. Czterogodzinna akcja odbędzie się już jutro, 13 listopada br. Zapraszamy!

Patronat nad tym szlachetnym przedsięwzięciem objął wójt gminy Orły Bogusław Słabicki. Impreza odbędzie w sali sportowej Szkoły Podstawowej w Orłach. Wśród wielu atrakcji są m.in.: dmuchańce i zjeżdżalnie przygotowane przez szefa Parku Rozgrywki Fun Park w Przemyślu Janusza Szmidta, szereg animacji i zabaw dla najmłodszych i tych nieco starszych, fotobudka czy słodki poczęstunek. Będzie także możliwość przejechania się zabytkowymi samochodami (odpłatnie).

Wstęp – 20 zł od dziecka.

Naprawdę warto odwiedzić salę sportową SP w Orłach. Można bowiem połączyć przyjemne z pożytecznym.

Reklama


Cały dochód z imprezy przeznaczony zostanie na leczenie małego Frania. Nie możemy go zawieść.
Zapraszamy!

 



Rozpoczęcie imprezy w niedzielę, 13 listopada br., o godzinie 14.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama