Stowarzyszenie „Wesoła” w Zadąbrowiu jest głównym organizatorem imprezy charytatywnej na rzecz chorego Frania. Cały dochód przeznaczony będzie na niezwykle kosztowne leczenie chłopczyka. Czterogodzinna akcja odbędzie się już jutro, 13 listopada br. Zapraszamy!
Patronat nad tym szlachetnym przedsięwzięciem objął wójt gminy Orły Bogusław Słabicki. Impreza odbędzie w sali sportowej Szkoły Podstawowej w Orłach. Wśród wielu atrakcji są m.in.: dmuchańce i zjeżdżalnie przygotowane przez szefa Parku Rozgrywki Fun Park w Przemyślu Janusza Szmidta, szereg animacji i zabaw dla najmłodszych i tych nieco starszych, fotobudka czy słodki poczęstunek. Będzie także możliwość przejechania się zabytkowymi samochodami (odpłatnie).
Wstęp – 20 zł od dziecka.
Naprawdę warto odwiedzić salę sportową SP w Orłach. Można bowiem połączyć przyjemne z pożytecznym.
Cały dochód z imprezy przeznaczony zostanie na leczenie małego Frania. Nie możemy go zawieść.
Zapraszamy!
Rozpoczęcie imprezy w niedzielę, 13 listopada br., o godzinie 14.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze