W pięknych wnętrzach Zespołu Pałacowo-Parkowego w Krasiczynie odbyła się IV edycja Polsko-Węgierskiego Uniwersytetu Letniego, organizowanego przez Instytut Felczaka. Gościem spotkania był minister infrastruktury Andrzej Adamczyk.
Głównym temat obrad była budowa Via Carpatii. Szlaku, który ma przebiegać z Kłajpedy i Kowna na Litwie, przez Białystok, Lublin, Rzeszów i słowackie Koszyce, do Debreczyna na Węgrzech, a dalej do Rumunii, Bułgarii i Grecji. Ma docierać m.in. do rumuńskiego portu w Konstancy nad Morzem Czarnym oraz greckich Salonik nad Morzem Egejskim. Idea jej utworzenia została zapoczątkowana w 2006 r. w Łańcucie przez ministrów Litwy, Polski, Słowacji i Węgier, pod patronatem ówczesnego prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego[paywall].
Łączna długość trasy to 8 tys. 800 km, na terenie Polski to około 700 km. Gotowych jest już niemal 100 km, kolejne 301,3 km jest w realizacji, 124,3 km w przetargach, a 194,2 km w przygotowaniu. Jak zdradził minister A. Adamczyk, jeszcze w br. będą oddane do użytku kolejne odcinki między Rzeszowem a Lublinem, a cała trasa na polskim terytorium w standardzie drogi ekspresowej zostanie oddana do użytku do 2026 r.
– Kraje leżące między Bałtykiem, Adriatykiem i Morzem Czarnym mają olbrzymi, niewykorzystany jeszcze w pełni potencjał gospodarczy. Obecnie członkami inicjatywy Via Carpatia jest już 11 krajów. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu mamy szansę zbudować bezpieczną, nowoczesną i komfortową drogę, która połączy porty Morza Bałtyckiego, przez Lublin, Rzeszów i Koszyce, z Morzem Egejskim – powiedział A. Adamczyk.
Owe 8 tys. 800 km wiedzie w przez siedem krajów europejskich: Litwę, Polskę, Słowację, Węgry, Rumunię, Bułgarię i Grecję – zamieszkałych przez 125 mln osób. W Polsce w skład trasy wejdą odcinki dróg ekspresowych S61, S16, S19 – od miejscowości Budzisko (granica państwa), poprzez Suwałki, Ełk, Białystok, Lublin, Rzeszów, do Barwinka (granica państwa).
Na terytorium Węgier trasa Via Carpatia liczy niemal 230 km i biegnie od granicy ze Słowacją do granicy z Rumunią. Wszystkie jej odcinki są już gotowe i mają być oddane w ciągu kilku najbliższych tygodni. Również w Grecji trasa jest już praktycznie oddana. Na Słowacji trasa Via Carpatia będzie miała w sumie 127 km i tam na razie z budową są pewne problemy. Największy odcinek korytarza ma przebiegać przez Rumunię i liczyć aż 1 tys. 566 km. Budowa trwa.
– Zakładamy, że Via Carpatia będzie przejezdna w 2030 roku. To spełnienie naszych marzeń, nie tylko mieszkańców województw wschodnich naszego kraju, lecz także tych, którzy by chcieli z Krakowa, Łodzi, Warszawy, Gdańska jechać na południe Europy. Pojedziemy nowym, bezpiecznym i komfortowym szlakiem nie tylko w celach turystycznych, lecz także w celach gospodarczych – podsumował szef resortu infrastruktury.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze